13-ta odsłona zmagań na torze Adventure park w Gdyni przez organizatorów nazwana przezornie „X3”okazała się bardzo udana i szczęśliwa. O dużą dawkę motoryzacyjnych emocji postarali się wszyscy startujący w niej uczestnicy, którzy pokonywali kręty tor, w tumanach kurzu. Jak zwykle nie zabrakło ekscytujących zderzeń, mijanek, parujących chłodnic, spadających opon i efektownych dachowań.

Letnia „X3 edycja” wyróżniała się zmodyfikowaną, ulepszoną trasą, co zapewniło zawodnikom świetne warunki do jeszcze lepszego wykorzystania swoich umiejętności technicznej jazdy. Ekipę „Vag Rumia” pod nieobecność Naszego najlepszego kierowcy, zwycięzcy ubiegłorocznego „Pucharu Prezesa PZM-otu” Krzysztofa Rydzińskiego reprezentował tylko jeden zawodnik z nr. 39 „Zadyma” Andrzej Rydziński, którego niestety z rywalizacji w najważniejszym biegu wyeliminowała awaria układu napędowego. Po bardzo widowiskowej rywalizacji we wszystkich biegach a zwłaszcza w biegu finałowym miejsca na podium zajęli:

I Miejsce nr 20 – Kuźniak Jakub „Batman”

II Miejsce nr 37 – Kozłowski Piotr

III Miejsce nr 10 – Kamerka Marek „Siarowóz”

Wrak Race to nie tylko bezpośrednia  rywalizacja na  terenowym torze,  zawodnicy są doceniani również za kreatywność, dlatego przyznano pamiątkowe puchary za wymyślne stylizacje i tak:

I Miejsce nr 40 - Kruszona Maciej - stylizacja „Próchnica atakuje”

II Miejsce nr 22 – Kwiatkowski Artur – stylizacja „Strzała północy”

III Miejsce nr 53 – Popowicz Michał – stylizacja „Popowicz Michał”

Największy pechowiec „X3” edycji Wrak Race:

Nr. 7 -  Dampc Sławomir – „Misiowóz”

Cykl Wrak Race 2015  zyskało nową rangę dzięki wieloletniemu uczestnikowi – warsztat samochodowy VAG Rumia, który zaproponował rywalizację o Puchar Prezesa VAG Rumia dla finałowych uczestników wszystkich trzech edycji w 2015 roku